پوشیدن صندل اسپرت دخترانه موجب استقبال بی نظیر مردم از بازیگر معروف شد

اکثر مردم از بدو تولد تا حد زیادی صندل اسپرت دخترانه می پوشند. صندل ها یکی از قدیمی ترین طرح های کفش در تاریخ هستند و در سراسر جهان وجود دارند. در واقع، صندل ها آنقدر انتخاب کفش شناخته شده هستند و به قدری در سرتاسر زمین پراکنده شده اند که حتی عیسی نیز آن را پوشیده است.

همه صندل پوشیده اند، از خانواده سلطنتی گرفته تا همه افراد معمولی در همه جا. اما این سابقه طولانی در دنیای مد، صندل ها را نیز بسیار پیچیده کرده است. صندل ها انواع بسیار زیادی دارند. آیا می توانید محبوب ترین مدل های صندل را شناسایی کنید؟

صندل ها برای مدت طولانی وجود داشته اند و هزاران سال است که توسط فرهنگ های بسیاری در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته اند، انواع مختلفی از آنها وجود دارد. تقریباً هر طراح کفشی سبک های صندل متمایز خود را ایجاد کرده است که بر اساس یک طراحی بسیار ساده و استاندارد است.

اصولاً صندل ها زیره ای هستند که بند هایی به آن متصل می شوند که از آن برای محکم کردن کفش روی پای خود استفاده می کنید. در این چارچوب اساسی، وقتی صحبت از ایجاد سبک صندل می شود، همه چیز پیش می رود

با توجه به طیف گسترده ای از مزایای عملکردی که صندل ها ارائه می دهند، می توان آنها را یک اختراع اخیر فرض کرد. اما این دور از واقعیت است. تاریخ نشان می دهد که یونانیان و مصریان باستان نسخه های قدیمی صندل ها را که از برگ، شاخه یا الیاف ساخته شده بود می پوشیدند.

به گفته یک مورخ یونان باستان هرودوت صندل های پاپیروسی جزء ضروری لباس یک کشیش بودند. کف صندل های یونانی از پوست گاو طراحی شده بود، با بند های زیادی بسته می شد و در چرم رنگی موجود بود. علاوه بر این، رومیان باستان (مردان و زنان) صندل های خود را با طرح های فوق العاده تراش می دادند.

کفش‌های زنانه، به‌ویژه صندل، انواع مختلفی دارند. و در اینجا خلاصه همه انواع رایج و نه چندان رایج صندل برای زنان است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.