استفاده از سرامیک پذیرایی طرح چوب در ساخت اجزای اتومبیل

همانطور که می دانید می‌توان سختی سرامیک پذیرایی طرح چوب را با استفاده از فرش‌های پرتابی یا فرش‌های منطقه‌ای در مکان‌های استراتژیک که افراد تمایل دارند برای مدت طولانی بایستند، جبران کرد، مانند مناطق کار آشپزخانه.

در حالی که برخی از کاشی‌ها گرما را نسبتاً خوب نگه می‌دارند، همه کاشی‌ها در هوای سرد سرد می‌شوند، که می‌تواند در اول صبح به انگشتان پا شوک وارد کند یا واقعیتی ناخوشایند روی پاهای برهنه در حمام باشد.

تنها راه مقابله با کاشی سرد، گرمای داخل کف است، یا تشک های الکتریکی زیر کاشی یا گرمایش تابشی در زیر یا زیر کف.

به معنای واقعی کلمه صدها برند کاشی و سرامیک در دسترس است، اما تعداد نسبتاً کمی از تولید کنندگان وجود دارد. این به این دلیل است که تولید کنندگان منفرد اغلب مارک های بسیاری را به بازار عرضه می کنند.

آنها ممکن است مارک های اختصاصی برای زنجیره های خرده فروشی خاص ایجاد کنند و در عین حال مارک های عمومی خود را نیز بازاریابی کنند.

سرامیک بسیار سخت است که تمیز کردن و نگهداری آن را آسان می کند. متأسفانه، این نیز می تواند ایستادن روی آن را دشوار و ناراحت کننده کند.

بر خلاف کف‌های ارتجاعی، سرامیک‌های سخت را نمی‌توان با استفاده از لایه‌های زیرین نرم کرد. این بدان معنی است که این مواد ممکن است برای محیط هایی که افراد مجبور به ایستادن طولانی مدت هستند مناسب نباشند.

کاشی‌های سرامیکی دارای سطح سخت و محکمی هستند که کثیفی، گرد و غبار، گرده یا سایر مواد حساسیت‌زا را جذب نمی‌کند یا روی آن‌ها نگه نمی‌دارد.

زمانی که این ذرات کوچک روی یک کف سرامیکی فرود می‌آیند، در مقابل سطح قرار می‌گیرند و پاک کردن آن را آسان می‌کنند. آنها را با یک دستشویی یا اسفنج دور کنید.

این کمک می کند تا هوا از مواد تحریک کننده ای که می تواند برای مبتلایان به آسم و آلرژی مضر باشد، حفظ شود.